ماهیتابه آلومینیومی

ماهیتابه های کلموس                                                                                                                                                  از با کیفیت ترین وسیله ها برای آشپزی است که میتوانیم به همراه خود داشته باشیم.

پوشش هارد آنادایز، مقاومت و استحکام بالا در کنار وزن بسیار کم، سطح ضد خش و نچسب، ضد زنگ و ضد خوردگی، انتقال حرارتی بالا و منظم در کنار مقاومت بسیار خوب در برابر آتش و حرارت زیاد، قابلیت شستشو آسان و سریع، همگی از مزیت های این ماهیتابه ها هستند.

با یک حرکت هوشمندانه، دستگیره ماهیتابه ها از روی آنها حذف شده و در عوض، دستگیره های کلموس به بسته بندی این محصولات اضافه شده. دلیل حذف دستگیره از ماهیتابه، جلوگیری از داغ شدن و یا سوختن دستگیره هنگام آشپزی روی سرشعله و آتش است. بدین ترتیب، دیگر نگران پخت و پز روی آتش مستقیم و داغ شدن دسته ماهیتابه نخواهید بود.

از مزیت های دیگر این محصول، ارائه آن در یک کیف سافت کیس است که علاوه بر ایجاد امکان حمل و جاسازی آسان در کنار سایر وسیله های خود، با قراردادن تابه و دستگیره در آن، میتوانید از آلوده شدن سایر وسیله های داخل کوله پشتی، کیف، سبد و یا خودرو، جلوگیری کنید. وزن سبک و فضای مناسب داخل سافت کیس، قابلیت قراردادن ماهیتابه بهمراه دستگیره، قاشق و چنگال، ظروف کوچک ادویه، اسکاج و مایع ظرفشویی، بشقاب کوچک و… را برای شما فراهم می سازد.

پوشش هارد آنادایز، مقاومت و استحکام بالا در کنار وزن بسیار کم، سطح ضد خش و نچسب، ضد زنگ و ضد خوردگی، انتقال حرارتی بالا و منظم در کنار مقاومت بسیار خوب در برابر آتش و حرارت زیاد، قابلیت شستشو آسان و سریع تابه، بهمراه کیف سافت کیس بسیار سبک با فضای مناسب داخل آن، جهت قراردادن ماهیتابه و دستگیره و… از مزیت های این محصول، نسبت به سایر محصولات بشمار میروند.

مشخصات محصول

جنس : آلومینیوم هاردآنادایز

وزن : 151 گرم

حجم: 1570 میلی لیتر

ابعاد : D 20 / H 5

کاربرد محصول

معرفی محصول