دستگیره ماهیتابه گیر

وسیله ای پرکاربرد هنگام آشپزی، در طبیعت و حتی در خانه و محل کار است، چگونه؟ بگذارید کمی برایتان توضیح بدهم.هنگام پخت و پز، وقتی شما ظرف فلزی را (با دسته یا بدون دسته) روی شعله گاز یا آتش مستقیم قرار میدهید، بدنه ظرف و دسته آن بسیار داغ شده و باید آن را بردارید.بعضی افراد با استفاده از دستمال یا یک تکه پارچه یا چوب یا سر آستین لباس! و یا هر وسیله دیگری که بتوان با آن، ظرف را از روی شعله برداشت، به سختی این کار را انجام میدهند که در هر مورد، احتمال سوختن دست و یا همان تکه پارچه و چوب، وجود دارد که ممکن است بسیار خطر آفرین باشد.

با تهیه این دستگیره، دیگر نگرانی بابت داغ شدن دسته ظروف و چگونگی برداشتن آنها از روی آتش را نخواهید داشت.طراحی ارگونومی، استفاده از متریال و قطعات با کیفیت، رنگ آمیزی جذاب و مناسب، استقامت بالا در کنار وزن کم، همه ی این موارد این محصول را تبدیل به کاربردی ترین و به صرفه ترین محصول جهت خرید در بازار کرده است.

به یاد داشته باشید، این محصول کاملا ایرانی بوده و تولید داخل است؛ این یعنی در صورت خرابی یا وجود ایراد ناخواسته در محصول، میتوانید آن را براحتی تعویض یا تعمیر کنید.

طراحی ارگونومی، استفاده از متریال و قطعات با کیفیت، رنگ آمیزی جذاب و مناسب، استقامت بالا در کنار وزن کم، همه ی این موارد این محصول را تبدیل به کاربردی ترین و به صرفه ترین محصول جهت خرید در بازار کرده است.به یاد داشته باشید، این محصول کاملا ایرانی بوده و تولید داخل است؛ این یعنی در صورت خرابی یا وجود ایراد ناخواسته در محصول، میتوانید آن را براحتی تعویض یا تعمیر کنید.

مشخصات محصول

جنس : آهن آبکاری شده (ورق نو)

وزن : 89 گرم

ابعاد : 3*4*14 (Cm)

رنگ : الکترواستاتیک (زرد و مشکی)

کاربرد محصول

معرفی محصول